تاریخ انتشار : ۵ شهريور ۱۳۹۹

معرفت شهدا نسبت به مقام امامت و ولایت، آنها را جاودانه و عزیز کرد

«حجت الاسلام محمد استوارميمندي» با ذکر جلوه هاي بارز شهدا گفت: شهدا بودند که با معرفت خود سرود عشق سر دادند و ملت و کشورشان را هم عزيز کردند لذا وقتي به وصيت نامه شهدا مي نگريم، ميبينيم که همه اينها الهام گرفته از مکتب عاشورا و سيدالشهداء است.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲ شهريور ۱۳۹۹

بیش از یک و نیم تن گوشت گوسفندی میان نیازمندان جنوب فارس توزیع شد

مدير ستاد هماهنگي کانون هاي مساجد جنوب فارس گفت: تعداد 1100 بسته گوشت گوسفندي در قالب بسته هاي يک و نيم کيلويي از سوي خيرين برنامه تلويزيوني سمت خدا و موسسه حضرت خديجه سلام الله عليه تامين شده است که با محوريت کانون فرهنگي هنري شهداء شهرستان لارستان و با همکاري قرارگاه فرهنگي جهادي نجف در بين نيازمندان و ايتام توزيع مي شود.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۹ مرداد ۱۳۹۹

سه‌شنبه‌های تکریم به سمت پیگیری مشکلات خانواده شهدا و ایثارگران حرکت کند

امام جمعه شهرستان گراش در جريان ديدار مجازي با چند تن از خانواده شهدا، ايثارگران و آزدگان دفاع مقدس در دو شهرستان گراش و اوز گفت: طرح ملي سه‌شنبه‌هاي تکريم بايد به سمت پيگيري مشکلات خانواده اين دلاوران سوق يابد.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۳۹۹

الگویی زنده‌تر از سیره شهدا برای معرفی به جوانان نیست

شيخ محمدصالح انصاري، با اشاره به اهميت بيان روحيات و سبک زندگي شهدا در جامعه گفت: الگويي زنده‌تر از سيره شهدا براي معرفي به جوانان نيست.

بیشتر بخوانید
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۹

تجلیل از آزادگان؛ زینت‌بخش دومین هفته از سه‌شنبه‌های تکریم در جنوب استان فارس/آزادگان سند زنده افتخار ملت ایران

دومين آيين از طرح ملي «سه‌شنبه‌هاي تکريم» در جنوب استان فارس، به صورت ويدئو کنفرانسو با تجليل از مقام آزادگان سرافراز ميهن اسلامي برگزار شد.

بیشتر بخوانید